امروز به معرفی چند مدل دستبند دخترانه و مردانه زیبا و شیک خواهیم پرداخت. جنس این دستبند ها از سنگ سواروسکی، لاوا (اتشفشانی)، حدید و سنگ معمولی میباشد که همگی انها دست ساز هستند و توسط هنرمندان ایرانی تولید شده اند و اگر دنبال دستبند شیک، منحصر بفرد، جدید و مناسب هستید پیشنهاد میکنم حتما از سایر دستبند های ما نیز دیدن فرمایید.

دستبند کریستال سواروسکی

دستبند سواروسکی مدل کریستال

انواع دستبند دخترانه

جنس این دستبند دخترانه زیبا از کریستال سواروسکی و استیل میباشد و در سه رنگ طلایی، مشکی و سفید (همانند تصویر بالا) موجود میباشد این دستبند قفل استیل دارد و میتوانید سایز بندی انرا به اسانی تغییر بدید کیفیت ساخت این دستبند دست ساز بالا میباشد و به علت وجود قفل و رنگ بندی میتواند بهترین گزینه برای دختر خانم هایی که دنبال یک دستبند دست ساز با قیمت مناسب و طراحی خاص هستند باشد…

قیمت و مشخصات دستبند سواروسکی مدل کریستال

دستبند گوی سواروسکی

انواع دستبند گوی سواروسکی

دستبند گوی سواروسکی ترکیبی از سنگ معمولی، سواروسکی و استیل میباشد این دستبند طراحی خاص و زیبایی دارد و برای دختر خانم ها و اقایون مناسب میباشد این دستبند دست ساز سه رنگبندی مختلف طلایی، مشکی و نقراه ای دارد و از کیفیت ساخت خوبی برخوردار است همچنین توسط هنرمندان ایرانی تولید شده است لذا برای قیمت، مشخصات و خرید میتونید از لینک زیر استفاده کنید.

دستبند گوی سواروسکی

دستبند گوی سواروسکی و مروارید سنگی

 

دستبند مروارید سفید دخترانه

دستبند دخترانه گوی سواروسکی و مروارید سنگی از قیمت، طراحی زیبا و جدیدی برخوردار است لذا برای دختر خانوم هایی که دوست دارن خاص باشن بسیار مناسب است این دستبند زیبا تک رنگ است (همانند تصویر بالا) و میتوانید برای قیمت، مشخصات بیشتر و سفارش از لینک زیر استفاده کنید.

دستبند دخترانه گوی سواروسکی و مروارید سنگی

مدلهای دستبند حدید

دستبند تاج حدید

دستبند تاج حدید زنانه

دستبند تاج حدید مردانه طلایی

دستبند دست ساز تاج حدید مناسب دختر خانم ها و اقایان میباشد این دستبند امکان تغییر سایز بندی دارد و از جنس حدید خالص میباشد و اگر دنبال یک دستبند خیلی زیبا، لاکچری و شیک هستید پیشنهاد ما دستبند تاج حدید میباشد برای قیمت، مشخصات و خرید این دستبند زیبا میتوانید از لینک زیر استفاده کنید.

دستند دست ساز تاج حدید

دستبند حدید و گوی سواروسکی

دستبند مردانه لاکچری

دستبند حدید و گوی سواروسکی یک انتخاب لاکچری و شیک برای اقایونی که دوست دارن خاص باشن میباشد این دستبند در دو رنگ مختلف وجود دارد و سایز بندی ان ثابت میباشد برای مشخصات بیشتر، قیمت و خرید میتوانید از لینک زیر استفاده کنید.

دستبند حدید و گوی سواروسکی

مدلهای دستبند سنگ

دستبند دخترانه سنگ (با طراحی خاص)

دستبند دخترانه سنگ سفید

دستبند دخترانه سنگ دارای طراحی شیک، زیبا و از همه مهم تر منحصر بفردی میباشد یعنی بصورت اختصاصی ساخته شده است این دستبند تنها یک رنگبندی (سفید) دارد و مناسب دختر خانم هایی میباشد که دنبال دستبند جدید و خاص هستند. برای قیمت، مشخصات و خرید میتوانید از لینک زیر استفاده کنید.

دستبند دخترانه سنگ

دستبند دخترانه سنگ (دست ساز)

دستبند دخترانه سنگ رنگ قهوه ای

دستبند دخترانه سنگ از طراحی اختصاصی و زیبایی بر خورداره جنس این دستبند از سنگ میباشد و سایز و رنگبندی ثابتی دارد این دستبند دست ساز جدید مناسب خانم های شیک پوش با ست مشکی میباشد برای قیمت، خرید و مشخصات بیشتر میتوانید از لینک زیر استفاده کنید.

دستبند دخترانه سنگ دست ساز

مدلهای ست دستبند مردانه و دخترانه

دستبند سنگ زنانه

ست دستبند دخترانه سنگ رنگی دارای طراحی شیک و زیبایی است این ست دستبند برای دختر خانم ها بسیار مناسب است جنس سنگ های ان از سنگ برزیلی و گوی سواروسکی میباشد و دارای رنگ بندی و سایز بندی ثابتی است برای تصاویر بیشتر، قیمت و خرید این دستبند خاص میتوانید از لینک زیر استفاده کنید.

ست دستبند دخترانه سنگ رنگی

ست دستبند مردانه چشم ببر

دستبند دوتایی چشم ببر

ست دستبند مردانه سنگ چشم ببر یک انتخاب خاص برای اقایانی است که همیشه به دنبال اجناس خاص و لاکچری هستند سنگ چشم ببر نماد شجاعت میباشد که از زمان تاریخ باستان مردم بر این معتقد بودند که سنگ چشم ببر شجاعت مردان را بالا میبرد بنابراین در جنگها از ان استفاده میکردند.

ست دستبند مردانه چشم ببر از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است و برای قیمت، تصاویر بیشتر و خرید میتوانید از لینک زیر استفاده کنید.

دستبند مردانه چشم ببر

مدلهای دستبند استیل دخترانه

دستبند دخترانه استیل دو لاین

دستبند دخترانه

دستبند دخترانه استیل دو لاین از جنس استیل میباشد و طراحی زیبایی دارد این دستبند دخترانه بصورت دو لاین ساخته شده است و دارای قفل میباشد در نتیجه میتوانید به اسانی هم سایز بندی کنید هم نگران مشکلی مثل کوچیک یا بزرگ بودن دستبند نباشید. برای خرید این دستبند میتوانید به لینک زیر یه سر بزنید :

دستبند استیل دو لاین